Nowatorska usługa na rynku od Backup77

Poniżej informacja co o sobie podaje firma:

Jesteśmy firmą opartą na ponad 10 latach doświadczenia w branży IT – nasze wcześniejsze projekty i działania opierały się o tworzenie struktur sieciowych oraz administracje dużymi bazami danych. Malema oferuje przechowywanie danych na nowoczesnych serwerach opartych o zaawansowane technologie zabezpieczeń. Data center, z których korzystamy spełniają najwyższe, europejskie standardy dotyczące bezpieczeństwa danych – w tym także obostrzenia Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych – jednocześnie znajdują się w 100% w Polsce, dzięki czemu dostęp do danych jest prosty i szybki.

Jednak naszą największą zaletą jest odpowiednio dobrany zespół ludzi, którzy codziennie oferują wsparcie dla naszych klientów oraz dbają o zachowanie wysokiej jakości usług. Nie ukrywamy, że nie jest to dla nas trudne zadanie, ponieważ angażujemy się w to całym sercem i po prostu robimy to, co najbardziej na świecie lubimy.

Dodatkowo dbamy z każdym dniem o rozwój naszych usług, a nasi programiści na bieżąco tworzą nowe funkcjonalności ułatwiające dostęp do danych przechowywanych w ramach internetowego backupu danych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dodatkowo jeśli masz jeszcze wątpliwości dotyczące naszej oferty zadzwoń lub napisz do nas – odpowiemy na twoje pytania, a nasz zespół obsługi klienta doradzi Ci, który pakiet w pełni spełni twoje oczekiwania.

Więcej informacji na: http://backup77.com/

Projekt pt. “Stworzenie internetowej platformy do świadczenia usług w zakresie zautomatyzowanego backup-owania danych oraz ich odzyskiwania” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 PO IG.

eu